Koordynator zespołu ds. zmian lokatorskich [Poland]

Koordynator zespołu ds. zmian lokatorskich
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem zmian lokatorskich.

  • Spotkania z klientami w zakresie wprowadzania zmian lokatorskich.

  • Obsługa zmian lokatorskich.

  • Nanoszenie rewizji dotyczących zmian lokatorskich do projektów wykonawczych.

  • Kontrola wykonania zmian na budowie.

  • Współpraca z biurami projektowymi i wykonawcami prac budowlanych w zakresie wprowadzania zmian lokatorskich.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

  • Proponowanie klientom pakietów wykończeniowych.

  • Koordynacja wykończeń mieszkań pokazowych i biur sprzedaży.

  • Aktywny udział w procesie projektowym nowych inwestycji mieszkaniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - architektura, urbanistyka.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem/koordynacji pracy zespołu projektowego.

  • Doświadczenie w obszarze projektów mieszkaniowych.

  • Umiejętność zapewnienia profesjonalnej obsługi klienta (w tym klienta premium).

  • Otwartość na wyjazdy służbowe na terenie Polski średnio kilka razy w miesiącu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Znajomość programów Autocad, Revit oraz MS Office.

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do projektowania.

To oferujemy

  • Możliwość pracy przy tworzeniu inwestycji deweloperskich w zespole profesjonalistów.

  • Stabilną pracę u wiodącego dewelopera na rynku wrocławskim.

  • Opiekę medyczną LuxMed.

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego.

  • Program emerytalny finansowany w całości przez pracodawcę (PPE).

Od 35 lat realizujemy marzenia o własnym mieszkaniu, a biznesowi zapewniamy przyjazne przestrzenie do pracy. Swoje korzenie mamy w studiu projektowym, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. We Wrocławiu zrealizowaliśmy blisko 200 obiektów, w tym osiedla wieloetapowe Olimpia Port, Planty Racławickie z designem biofilicznym czy rewitalizowane Browary Wrocławskie. Cel jest niezmienny – dostarczać mieszkańcom nowy standard mieszkania.

Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych w związku z procesem rekrutacyjnym, w którym uczestniczysz, jest: Echo Investment S.A. z siedzibą w Kielcach (25-323), al. Solidarności 36, REGON 290463755, NIP 6570230912, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000007025. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]. Twoje dane nie będą wykorzystywane dla celów ich automatycznego przetwarzania, w tym profilowania oraz nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Szczegółowo z naszą polityką prywatności możesz zapoznać się na stronie korporacyjnej https://www.echo.com.pl/kariera.html, a w razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: [email protected].

Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności dla kandydatów do pracy Echo Investment S.A. zamieszczoną na stronie https://www.echo.com.pl/kariera.html

Na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego objętego tym ogłoszeniem Twoje dane osobowe zostaną przekazane do powiązanej z Echo Investment S.A. spółki Archicom S.A. we Wrocławiu. Administratorem Danych Osobowych będzie w tym przypadku także: Archicom S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Generała Romualda Traugutta 45, 50-416 Wrocław lub spółka z grupy Archicom S.A. odpowiadająca za poszczególne inwestycje budowlane – pełna lista spółek znajduje się na stronie https://www.archicom.pl/lista-deweloperow (dalej „Grupa Archicom”).

We wszelkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych w Grupie Archicom można się kontaktować listownie na adres korespondencyjny Administratora Danych Osobowych lub elektronicznie na adres email [email protected]. Pełne informacje o tym, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe kandydatów do pracy na wolne stanowiska pracy w Grupie Archicom oraz o przysługujących im prawach znajdują się w Polityce prywatności dla kandydatów do pracy w Grupie Archicom pod adresem https://www.archicom.pl/polityka-prywatnosci-dla-kandydatow-do-pracy/

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال