PRACOWNIK DS. OBSŁUGI MASOWYCH NADAWCÓW [Poland]

PRACOWNIK DS. OBSŁUGI MASOWYCH NADAWCÓW

Miejsce pracy: Niepołomice, ul. Wodna 4

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat, praca zmianowa

Twoje zadania:

  • rozładunek samochodów z przesyłkami pocztowymi,
  • przyjmowanie, sortowanie i przekazywanie przesyłek w obrębie sortowni,
  • obsługa klienta masowego,
  • kontrolowanie poprawności adresowania, masy i stanu zabezpieczenia przesyłek,
  • obsługa komputera oraz skanera radiowego (skanowanie przesyłek i tworzenie dokumentów dla ładunku),
  • dbałość o bezpieczeństwo przesyłek.

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie,
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • chcesz pracować u największego polskiego pracodawcy – nie wymagamy doświadczenia,
  • jesteś osobą samodzielną, sumienną, dokładną i rzetelną,
  • jesteś komunikatywny/a i potrafisz pracować w zespole,
  • umiesz pracować pod presją czasu,
  • potrafisz obsługiwać komputer.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe lub prawo jazdy kat. B.

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • kartę Multisport na korzystnych warunkach, pocztowe grupy sportowe,
  • karty rabatowe na paliwo oraz zniżki u partnerów biznesowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć !

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال