Junior könyvelő [Hungary]

A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve. Fejlődő pénzügyi csapatunkba keresünk új munkatársat, junior könyvelő munkakörbe.

Feladatok, amelyekben számítunk Rád

    Banki- és készpénzmozgások könyvelése
    Bejövő számlák iktatása és könyvelése
    Főkönyvi feladások rögzítése könyvelő programban
    Könyvelési bizonylatok rendszerezése és lefűzése
    Könyvvizsgálati, adóvizsgálati anyagok összerendezése
    Egyéb, a Főkönyvelő által kért feladatok elvégzése

Téged keresünk, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz

    Minimum középfokú végzettség
    Adatrögzítésben szerzett tapasztalat
    Alapos, precíz, proaktív munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
    Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (kiválasztási folyamatban mérni fogjuk)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

    Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú tanulmányok
    Könyvelési tapasztalat
    Könyvelési szoftver / integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
    Haladószintű Excel használat (függvények, táblázatok kezelése)

Amire számíthatsz nálunk

    Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
    Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél
    Versenyképes fizetés
    Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
    Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
    Tömegközlekedéssel és személy-gépjárművel is jól megközelíthető munkahely ingyenes parkolási lehetőséggel
    Dolgozói kedvezmény

Állás adatai

Állás azonosító:
6118

Pozíció pontos megnevezés:
Junior könyvelő

Munkaszerződés típusa:
Határozatlan idejű

Napi munkaidő:
Teljes munkaidőben

Jelentkezési határidő:
2023.08.31.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال