HAEMODINAMIKAI SZAKASSZISZTENS [Hungary]

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 44298
Intézményi iktatószám: Sz/3089-1/2023

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

VAS VÁRMEGYEI MARKUSOVSZKY EGYETEMI OKTATÓKÓRHÁZ
pályázatot hirdet Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.) keretében

HAEMODINAMIKAI SZAKASSZISZTENS

Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Haemodinamikai szakasszisztensi feladatok ellátása.
Betöltendő állás szakmacsoportja: egészségügy
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Egészségügyi szolgálati jogviszony (Eszjtv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Szombathely
Álláshirdető szervezet bemutatása: VAS VÁRMEGYEI MARKUSOVSZKY EGYETEMI OKTATÓKÓRHÁZ
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.): Juttatások: - Az illetmény megállapítására és a juttatásokra az egészségügyi szolgálati jogviszonyokról szóló 2020. évi C. törvény, annak végrehajtási rendeletei és az OKFŐ utasításai az irányadóak.
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
Büntetlen előélet
Erkölcsi bizonyítvány
Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező személy, illetve bevándorolt vagy letelepedett
Elvárt végzettség/képesítés:
5. Felső középfokú szakképesítés emelt szintű szakképesítés, szakképesítés-ráépülés szakképesítés felsőfokú szakirányú szakképzettség technikusi szakképzettség , Egészségügy, tovább nem bontható, felsőfokú szakirányú végzettség
Elvárt vezetői tapasztalat időtartama (év): 0
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
Adatkezelési nyilatkozat
részletes szakmai önéletrajz
Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.12.15. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: Jelentkezés: Europass-típusú önéletrajz, motivációs levél, szakmai végzettséget igazoló okiratok másolatának benyújtásával az Ápolási igazgató részére címzett elektronikus levélben az apolasiigazgato@markusovszky.hu e-mail címre kérjük.
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.12.15. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: -www.markusovszky.hu, -OKFŐ honlap,- EÜ Közlöny
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.01.02.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.11.13.

A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály alapján a pályázatot kiíró szerv felel.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال